KABGC01-0

119 Kč s DPH

Skladem u dodavatele (expedice do 3 dní)

ks
  • Podpora rychlého nabíjení Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC a datový přenos 480Mbps.
  • Vyztužené a odolnější upnutí svorek - navíc díky plochému tvaru kabelu je mnohem odolnější vůči mechanickému poškození.
  • Rychlá a bezproblémová synchronizace a přenos dat.

Když běžný kabel nestačí

Kabel Green Cell byl zkonstruován tak, aby zajistil co nejrychlejší nabíjení vašeho zařízení. Podpora nejoblíbenějších technologií rychlého nabíjení, - Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC vám ušetří až 1 hodinu při nabíjení. Kabel, který je kompatibilní s rychlým nabíjením, hraje stejně důležitou roli jako nabíječka nebo samotný telefon s možností rychlého nabíjení.

Promyšlený design a spolehlivost

Plochý kabel je elegantní a také spolehlivější. Mimo jiné u plochého kabelu nedochází k zamotávání, jako u jeho kulaté varianty. Použití průžného materiálu TPE v ploché konstrukci zajišťuje, že kabel je mnohem odolnější vůči mechanickému poškození. Kabely s nízkým odporem zajišťují nejrychlejší možné nabíjení a přenos dat. Kromě toho je upevnění svorek posíleno, aby se zabránilo náhodnému poškození, například při trhnutí připojeného kabelu.

Data a synchronizace

Zajišťuje rychlý přenos datrychlostí až 480 Mbps - odesílání až 100 hudebních stop za pouhých 5 sekund. Už nikdy nestrácejte čas čekáním při přenosu dat!

Další funkce
Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP, Přenos dat 480Mb/s
Délka
25cm
Koncovka
USB - Micro USB
Kontaktujte nás!