Myslíme i na přírodu.

Jako mnoho firem a elektronických obchodů, se i my přidáváme ke snižování odpadů. Jednoduše už nechceme plýtvat přírodními zdroji. Proto jsme se rozhodli posílat faktury a návody pouze elektronicky.

Jednoduše jsme řekli ne,

je až neuvěřitelné kolik je (s)potřeba papíru pro jeden elektronický obchod, faktury pro zákazníky, návody, faktury pro učetnictví a mnoho mnoho dalšího pro usnadnění provozu na expedičním středisku.

Od prvopočátku balíme balíčky do krabic ať už to jsou krabice od bot, od piva nebo teď po Vánocích krabice od dárků. Ano, i Vám může přijít balík s krabicí od stavebnice. Zboží vystláváme bublinkami, které se nám ve skladu hromadí od příchozích balíků od výrobce. Hezky je skladujeme a používáme kdykoliv je potřeba. Jednak je to ekologičtější a jednak je to ekonomičtější způsob balení. Jednokusové balíčky jsou stále potřeba balit do bublinkových obálek, ty jsou pro expedici nejrychlejší, nejpohodlnější a pro zboží nejbezpečnější. Zde se nemáme kam posunout (zatím).

A tak nastal čas se zbavit tištěných faktur a návodů, většina z nás má přístup k zařízení, kam si můžeme faktury ukládat. Pokud jste přeci jen člověk, který fakturu potřebuje tištěnou a nemá možnost vytisknutí. Tak nám při vyplňování objednávky napiště do poznámky, abychom Vám ji vytiskli. Dodatečné posílání faktury již nebude možné. Při vrácení nebo reklamaci zboží Vám postačí číslo faktury nebo číslo objednávky, takže si třeba toto číslo jen opiště na krabičku od zboží nebo někam do diáře. Více o reklamaci a vrácení zboží je jako vždy v zápatí našeho e-shopu.

S úctou k přírodě, Váš tým YEScom.cz